Ultra szybki internet Świebodzice

Internet w Świebodzicach

Sieć AirMAX ma przyjemność zaprezentować Państwu NeoConnect - najnowszą ofertę superszybkiego internetu. Od dziś na terenie Świebodzic oraz okolic mogą cieszyć się tanim oraz bezpiecznym dostępem do sieci bez limitu danych. Oznacza to, że pobieranie danych zawsze będzie odbywać się z taką samą prędkością. Nasi klienci mają do wyboru różne prędkości internetu oraz wygodny dla siebie termin trwania umowy. Jako jedyni oferujemy swoim klientom darmowy hosting www w cenie abonamentu. Dodatkowo każdy klient otrzymuje darmowe konto pocztowe oraz stały adres IP. Tani internet Świebodzice oraz szybki internet Świebodzice to nie mit! Z siecią AirMAX dzięki usłudze NeoConnect, każdy może korzystać z superszybkiego internetu bez limitu danych.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Świebodzice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia bezprzewodowego światłowodu od operatora AirMAX w Świebodzicach – identyczna prędkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podłączonych sprzętów

Na obszarze Świebodzic jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na korzystanie z rzeczywiście kosmicznych prędkości, zbliżonych do parametrów standardowego światłowodu albo nawet wyższych. Mówimy bowiem o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej nowatorskiej technologii na obszarze Świebodzic jest AirMAX – polski operator, który od długiego czasu dostarcza stacjonarny internet dla domu i firmy. Oprócz technologii popularnego, kablowego łącza światłowodowego, układanego techniką napowietrzną lub techniką przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego łącza światłowodowego kablowego, AirFiber jest totalnie bezawaryjny. Rezygnacja z przewodów przekłada się na maksymalną odporność usługi na czynniki zewnętrzne i zniszczenia mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, które narażają inwestora na duże koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable mają negatywny wpływ na estetykę domu i działki.

AirFiber to światłowód bez limitu danych, oferujący identyczną prędkość łącza przez cały czas - bez względu na ilość podłączonych sprzętów, dostępny w klasycznej wersji na abonament oraz w wersji przedpłaconej, czyli bez umowy.

Najważniejszym elementem internetu AirFiber jest nowej generacji router AirMAX Internet Fiber, który umożliwia proste i szybkie podłączenie do sieci wszystkich niezbędnych urządzeń elektronicznych.

Internet PrePaid Świebodzice - internet bez umowy

Internet bez umowy to nowa oferta sieci AirMAX dla osób, które nie potrzebują stałego dostępu do sieci i korzystają z niej okazjonalnie. Internet PrePaid Świebodzice umożliwia korzystanie z internetu już od 5 złotych netto za dzień i oferuje zróżnicowane przedziały czasowe rozpoczynające się już od 1 dnia. Można cieszyć się superszybkim internetem bez podpisywania żadnych wiążących umów.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Świebodzice - zasięg

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Świebodzice, oraz następujące miejscowości:

Bagieniec, Bojanice, Bolesławice, Boleścin, Bożanów, Buków, Burkatów, Bystrzyca Dolna, Bystrzyca Górna, Czechy, Dzierzków, Gniewków, Gogołów, Granica, Graniczna, Grochotów, Grodziszcze, Imbramowice, Jagodnik, Jakubów, Jaworzyna Śląska, Kalno, Kłaczyna, Kruków, Krzczonów, Krzyżowa, Lutomia Dolna, Lutomia Górna, Łażany, Makowice, Marcinowice, Międzyrzecze, Mikoszowa, Milikowice, Miłochów, Modlęcin, Mokrzeszów, Morawa, Mrowiny, Niegoszów, Nowice, Nowy Jaworów, Olszany, Opoczka, Panków, Pasieczna, Pastuchów, Piotrowice Świdnickie, Pożarzysko, Przyłęgów, Pszenno, Pyszczyn, Siedlimowice, Skarżyce, Stanowice, Stary Jaworów, Stawiska, Strzegom, Sulisławice, Szymanów, Śmiałowice, Świdnica, Świebodzice, Tomkowa, Tomkowice, Tworzyjanów, Wierzbna, Wilków, Witków, Zawiszów, Żarów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci polecają nas!

Klienci są w naszej firmie podstawową wartością. Dlatego zależy nam, żeby czas spędzony z nami był dla nich przyjemnością. Zależy nam, aby sprzedawane usługi gwarantowały świetną rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. Ogromnie cieszy nas to, że zarówno użytkownicy prywatni, jak i biznesowi zauważają i doceniają nasze zaangażowanie oraz polecają naszą firmę i usługi w sieci i na rzeczywistym rynku. I nie są to tylko puste słowa! Wasze referencje są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że każda, otrzymana opinia jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje przeanalizowana i przyczynia się do nieustannego udoskonalania jakości oferty i obsługi. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od wielu lat.

Telewizja online na żywo i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax umożliwia także korzystanie z ulubionych multimediów, jak telewizja online na żywo – dostępnych w różnych pakietach.

Internet + telewizję możesz nabyć za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed złożeniem zamówienia dokładnie przeanalizować warunki wybranego serwisu multimedialnego. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem gigabitowym i szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz bardzo szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać przesyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Korzystanie z niego jest możliwe w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Świebodzice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

W trakcie ostatniej dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla ludzi czymś do tego stopnia standardowym, że niełatwo dzisiaj chociażby wyobrazić sobie pracę czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja ze światem, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie talentów. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Świebodzice. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty oraz od wdrożonej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich niepowtarzalnym wymogom. Dlatego właśnie warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i skuteczny dobór spersonalizowanej technologii IT z uwzględnieniem konkretnej lokalizacji – w tym dla miejscowości Świebodzice. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u różnych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax umożliwia także korzystanie z ulubionych multimediów, jak telewizja online na żywo – dostępnych w różnych pakietach.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Świebodzice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo TV oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezpłatnie. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują standardowo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzypaństwowych.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX jako jedyny dostawca internetu w regionie może pochwalić się w pełni profesjonalną pomocą techniczną oraz kompetentnym działem obsługi klienta. Staramy się, aby nasze usługi zawsze spełniały Państwa wymagania, dlatego nigdy też nie zamierzamy wprowadzić limitu danych. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Przekonaj się już dziś i ciesz się nieprzerwanie ułatwionym dostępem do wszystkich zasobów internetu oraz kontaktem online z bliskimi i znajomymi.

Wykonaj bez opłat SPEED TEST i przetestuj prędkość zamówionego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w życiu prywatnym lub w prowadzonej działalności gospodarczej? Przeszkadza Ci niekończące się wyczekiwanie na załadowanie całej strony internetowej? Nie udaje Ci się obejrzeć nowego materiału video? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i upewnij się, czy Twój operator zapewnia zadowalającą i co ważne zgodną z ustaleniami jakość downloadu i uploadu.

Od niedawna masz oprócz tego możliwość zrobienia SPEED TEST dla większości komercyjnych VPN-ów na całym świecie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem po teście ze znajomymi. Możesz także zweryfikować statystyki przeszłych testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem przejrzystego raportu z danymi na temat Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.65/5.00 - ilość ocen: 2440

© 2023 Airmax.pl